Алтимат в Україні

ЩО ТАКЕ АЛТИМАТ?

Алтимат – безконтактний командний вид спорту, в який можуть грати як чоловіки, так і жінки. Роль суддів виконують самі гравці. Все, що потрібно для гри – це літаючий диск фризбі. Заснований у 1968 році, спорт набув широкої популярності більш ніж у 40 країнах. В алтимат грають понад 100 000 людей по всьому світу, а в Україні кожен рік відбуваються масштабні чемпіонати, які збирають довкола себе все більше людей.

ХТО МОЖЕ ДОЛУЧИТИСЬ?

Будь-хто! Немає значення скільки тобі років, хлопець ти чи дівчина, яка твоя фізична підготовка. Цей спорт для кожного!

ЯК ГРАТИ В АЛТИМАТ?

field

Все надзвичайно просто. Потрібно лише 10 хвилин, щоб навчитися кидати і ловити диск, а згодом ти матимеш змогу безпосередньо насолоджуватися грою.

У грі беруть участь дві команди, в кожній по сім чоловік. Гра ведеться на прямокутному полі, з обох кінців якого знаходяться гольові зони. Одна з команд починає з атаки. Пересуватися з диском заборонено. Гол зараховується тоді, коли гравець ловить пас від товариша по команді в зоні суперника. В захисті кожен гравець грає проти свого гравця-суперника.

Команда, що грає в захисті, може заволодіти диском, якщо він торкнувся землі, був збитий чи перехоплений гравцем захисту.

ДУХ ГРИ

Алтимат – це унікальний вид спорту, в якому роль суддів виконують самі гравці, тобто вони самі відповідають за дотримання правил та вирішують інші спірні ситуації. В цьому й полягає ідеологія Духу гри. Тільки уяви – суддів немає навіть на Чемпіонатах Європи та Світу!

player2

ДЕ Я МОЖУ ЗНАЙТИ КОМАНДУ?

Алтимат-команди є в усіх великих містах України, а також в регіонах. Кожного року відбувається безліч турнірів, проводяться семінари та навчання в школах. Тому приходь на тренування та прихопи з собою друга!

Нижче ми зібрали для вас контакти алтимат-команд в різних містх України. Приєднуйся!

Київ

Дніпро

  • Дніпро FB

Запоріжжя

Івано-Франківськ

Луцьк

Львів

Одеса

Харків

Черкаси

 

Прагнеш зайнятися чимось новим? Гайда з нами грати в алтимат!