Фризбі в Україні

scoober.com.ua лого
+38 (093) 120-81-04
UkrainianEnglishPolish
UkrainianEnglishPolish

Дог-фризбі

Інформацію про те, як правильно вибрати фризбі для собак, ви знайдете в кінці цієї статті.

Купити фризбі для собак ви можете за цим посиланням в нашому інтернет-магазині.

А зараз дізнаємося трішки про дог-фризбі.

ЩО ТАКЕ ДОГ-ФРИЗБІ?

Hyperflite-dog-discs-headerДог-фризбі — це спосіб проведення часу з вашим собакою, а також спорт зі спеціальним летючим диском (фризбі), призначеним для собак. Гра полягає в тому, що ви кидаєте фризбі, а собака повинна його зловити під час польоту.

Дог-фризбі як спорт та весела розвага має декілька переваг:

– Грати може будь-яка собака. Існують фризбі як для великих так і для мініатюрних порід. М’якість та міцність фризбі для собак також буває різною, і ви легко знайдете диск для цуценяти, для собаки з сильною щелепою та для літнього пса з чутливими зубами.

– Це найлегший спосіб дати вашому собаці необхідне фізичне навантаження.

– Крім розваги, існує справжній вид спорту “дог-фризбі” з дисциплінами та змаганнями по всьому світу, який може захопити вас та вашу родину.

Хто знає, можливо саме ваш пес – майбутній переможець світових змагань!

Дог-фризбі має дуже кумедну історію свого зародження. Вперше з собакою фризбі використали у 1974 році, коли Алекс Стейн та його пес Ешлі вийшли на поле під час перерви у бейсбольному матчі. Алекс почав кидати диск своєму псу і весь цей виступ зайняв 8 хвилин. До речі, всі глядачі дивились із захватом на Стейна та на його собаку. Фінал був не таким веселим: Алекса затримала поліція за несанкціонований виступ.

ЯКІ ДИСЦИПЛІНИ ДОГ-ФРИЗБІ ІСНУЮТЬ?

На цей час існує декілька дисциплін дог-фризбі: кидки на точність, кидки на дальність, фризбі-фристайл.

ЯКИЙ ФРИЗБІ ПІДІЙДЕ?

Для гри потрібен спеціальний фризбі, призначений для собак. Більшість летаючихIMG_1840 дисків не підходять для занять дог-фризбі, оскільки є ризик скалічити вашого собаку: собака може її розколоти або, що найімовірніше – така тарілка призведе до травмування зубів.

На нашому сайті ви можете купити професійні фризбі для собак виробника Hyperflite та Hero. Більшість організацій з дог-фризбі рекомендують тарілки цих брендів. Вони зроблені зі спеціальних матеріалів, які не псують зуби собаки, а також мають чудові літальні характеристики.

ЯК ВИБРАТИ ДИСК?

A21F8652-0B1A-436C-935B-2DC40CF324A8

Диски бувають трьох розмірів

– Класичні диски 23.5 см в діаметрі. Вагою 107-155 г в залежності від моделі: у бренда Hyperflite це диск Z-Disc FLX, у бренда Hero є декілька моделей з різною вагою та міцністю: SuperHero, SuperStar, SuperAero, Xtra 235 та Xtra 235 Soft.

– Повнорозмірні диски 22-21 см в діаметрі. Вагою 88-145 г в залежності від моделі: у бренда Hyperflite це моделі Jawz, Jawx HyperFlex, Midnight Sun, SofFlite, у бренда Hero це модель  SuperSonic та Sonic Xtra 215.

– Диски категорії PUP (цуценя) 18 см в діаметрі. Призначені для цуценят та собак маленьких порід. Зазвичай вони дублюють моделі у категорії повнорозмірних дисків, маючи зменшений розмір. Але у бренда Hero є окрема модель цього розміру. Вагою 70-90 г в залежності від моделі: у бренда Hyperflite це моделі  Jawz PUP, Jawz HyperFlex PUP, SofFlite PUP, у бренда Hero це модель Atom 185.

– Диски категорії для найменших 12 см в діаметрі. Такий диск в нас представлений однією моделлю від бренду Hero модель Pup 120. Такий диск підійде для найменших собак, або як кишеньковий варіант диску для вашого собаки, який ви можете завжди взяти з собою.

Для того, щоб розібратися у всій різноманітності фризбі для собак ми підготували для вас спеціальну порівняльну таблицю міцності дисків у брендів  Hyperflite та Hero.

Порівняльна таблиця міцності дисків Hyperflite

таблица жетскости дог-фризби Hyperflite
таблица жетскости дог-фризби Hyperflite

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить